Skonsultuj wdrożenie

Zapytaj o co chcesz

Jeśli nie jesteś pewien, czy wizja maszynowa może pomóc rozwiązać Twój problem – po prostu zapytaj! To  nic nie kosztuje a nasz zespół techniczny przeanalizuje Twój produkt, jego proces produkcyjny i zakres inspekcji. W ciągu 24 godzi skontaktujemy się z Tobą. Na 80% zapytań wysyłamy w ciągu 7 dni bezpłatną analizę problemu i cenowo-techniczną propozycję jego rozwiązania, która już w pierwszym etapie pozwoli zweryfikować ROI.

+48 12 397 50 05
+48 12 397 50 06

kontakt@mv-center.com

Skorzystaj z formularza:

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest MV Center Systemy Wizyjne sp. z o.o. z siedzibą w Balicach. Podane dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, a jeśli zostanie wyrażona zgoda na komunikację marketingową – również w tym celu. Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania podanych danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.

Nie wiesz o co zapytać?

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Jeśli pierwszy raz stykasz się z wizją maszynową, tym bardziej czuj się zaproszony do rozmowy.

Nasz inżynier sprzedaży nie tylko pomoże ci zrozumieć czym jest wizja maszynowa, ale pomoże też znaleźć dla niej zastosowanie w rozwiązaniu Twojego problemu.

Skonsultuj z nami Twoje potrzeby w obszarze wizji maszynowej i automatyzowanej kontroli jakości.

Jeśli zastanawiasz się, czy nasze rozwiązania będą dla Ciebie wartościowe, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.